Ana içeriğe geç
Takım Avrupa Dosyası

AEK Athens

2025 sezonunda AEK Athens takımının Avrupa kupalarında oynadığı tüm maçları, rakiplerini, tarihlerini, tur bilgilerini ve skorlarını bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Sezon
2025
Detay sayfası bu sezon verilerini göstermektedir
Takım
AEK Athens
Avrupa kupaları maç arşivi
Maç Listesi

AEK Athens Avrupa Maçları

Lig, tarih, tur ve skor bilgileriyle sezonun tüm Avrupa karşılaşmaları

Toplam Maç
16
Listelenen toplam Avrupa karşılaşması
Lig Tarih Tur Takım 1 Skor Takım 2
UEFA Conference League 24.07.2025 2. Eleme AEK Athens 1 - 0 Hapoel Be'er Sheva
UEFA Conference League 31.07.2025 2. Eleme Hapoel Be'er Sheva 0 - 0 AEK Athens
UEFA Conference League 07.08.2025 3. Eleme Aris 2 - 2 AEK Athens
UEFA Conference League 14.08.2025 3. Eleme AEK Athens 3 - 1 Aris
UEFA Conference League 21.08.2025 Play-Off Anderlecht 1 - 1 AEK Athens
UEFA Conference League 28.08.2025 Play-Off AEK Athens 2 - 0 Anderlecht
UEFA Conference League 02.10.2025 League Stage - 1 Celje 3 - 1 AEK Athens
UEFA Conference League 23.10.2025 League Stage - 2 AEK Athens 6 - 0 Aberdeen
UEFA Conference League 06.11.2025 League Stage - 3 AEK Athens 1 - 1 Shamrock Rovers
UEFA Conference League 27.11.2025 League Stage - 4 Fiorentina 0 - 1 AEK Athens
UEFA Conference League 11.12.2025 League Stage - 5 Samsunspor 1 - 2 AEK Athens
UEFA Conference League 18.12.2025 League Stage - 6 AEK Athens 3 - 2 Universitatea Craiova
UEFA Conference League 12.03.2026 Round of 16 Celje 0 - 4 AEK Athens
UEFA Conference League 19.03.2026 Round of 16 AEK Athens 0 - 2 Celje
UEFA Conference League 09.04.2026 Quarter-finals Rayo Vallecano 3 - 0 AEK Athens
UEFA Conference League 16.04.2026 Quarter-finals AEK Athens 3 - 1 Rayo Vallecano