Ana içeriğe geç
Takım Avrupa Yolu

Union St. Gilloise

2022/23 sezonu Avrupa kupası fikstürü ve maç sonuçları · Belçika

Maç
12
Kayıtlı karşılaşma
Tamamlanan
12
Skoru girilen maç
Galibiyet
6
Tamamlanan maçlar
B / M
3 / 3
Beraberlik / mağlubiyet
Sezon Arşivi

Union St. Gilloise sezonları

Farklı sezonlardaki Avrupa yolculukları arasında geçiş yapın.

2021/22 2023/24
Maç Listesi

Union St. Gilloise Avrupa maçları

Lig, tarih, tur ve skor bilgileriyle sezonun tüm karşılaşmaları

12 maç
LigTarihTurEv sahibiSkorDeplasman
UCL 02.08.2022 3rd Qualifying Round Union St. Gilloise 2 - 0 Rangers
UCL 09.08.2022 3rd Qualifying Round Rangers 3 - 0 Union St. Gilloise
UEL 08.09.2022 Group Stage - 1 Union Berlin 0 - 1 Union St. Gilloise
UEL 15.09.2022 Group Stage - 2 Union St. Gilloise 3 - 2 Malmö FF
UEL 06.10.2022 Group Stage - 3 Braga 1 - 2 Union St. Gilloise
UEL 13.10.2022 Group Stage - 4 Union St. Gilloise 3 - 3 Braga
UEL 27.10.2022 Group Stage - 5 Malmö FF 0 - 2 Union St. Gilloise
UEL 03.11.2022 Group Stage - 6 Union St. Gilloise 0 - 1 Union Berlin
UEL 09.03.2023 Round of 16 Union Berlin 3 - 3 Union St. Gilloise
UEL 16.03.2023 Round of 16 Union St. Gilloise 3 - 0 Union Berlin
UEL 13.04.2023 Quarter-finals Bayer Leverkusen 1 - 1 Union St. Gilloise
UEL 20.04.2023 Quarter-finals Union St. Gilloise 1 - 4 Bayer Leverkusen