Ana içeriğe geç
Takım Avrupa Yolu

Viktoria Plzeň

2017/18 sezonu Avrupa kupası fikstürü ve maç sonuçları · Çekya

Maç
14
Kayıtlı karşılaşma
Tamamlanan
14
Skoru girilen maç
Galibiyet
7
Tamamlanan maçlar
B / M
3 / 4
Beraberlik / mağlubiyet
Sezon Arşivi

Viktoria Plzeň sezonları

Farklı sezonlardaki Avrupa yolculukları arasında geçiş yapın.

2016/17 2018/19
Maç Listesi

Viktoria Plzeň Avrupa maçları

Lig, tarih, tur ve skor bilgileriyle sezonun tüm karşılaşmaları

14 maç
LigTarihTurEv sahibiSkorDeplasman
UCL 25.07.201720:30 3rd Qualifying Round FCSB 2 - 2 Viktoria Plzeň
UCL 02.08.201721:15 3rd Qualifying Round Viktoria Plzeň 1 - 4 FCSB
UEL 17.08.201721:15 Play-offs Viktoria Plzeň 3 - 1 AEK Larnaca
UEL 24.08.201719:00 Play-offs AEK Larnaca 0 - 0 Viktoria Plzeň
UEL 14.09.201722:05 Group Stage - 1 FCSB 3 - 0 Viktoria Plzeň
UEL 28.09.201720:00 Group Stage - 2 Viktoria Plzeň 3 - 1 Hapoel Be'er Sheva
UEL 19.10.201720:00 Group Stage - 3 Lugano 3 - 2 Viktoria Plzeň
UEL 02.11.201723:05 Group Stage - 4 Viktoria Plzeň 4 - 1 Lugano
UEL 23.11.201721:00 Group Stage - 5 Viktoria Plzeň 2 - 0 FCSB
UEL 07.12.201723:05 Group Stage - 6 Hapoel Be'er Sheva 0 - 2 Viktoria Plzeň
UEL 15.02.201823:05 16th Finals Partizan 1 - 1 Viktoria Plzeň
UEL 22.02.201821:00 16th Finals Viktoria Plzeň 2 - 0 Partizan
UEL 08.03.201823:05 8th Finals Sporting CP 2 - 0 Viktoria Plzeň
UEL 15.03.201821:00 8th Finals Viktoria Plzeň 2 - 1 Sporting CP